Výkup nemovitostí bez realitky

Expresní výkup nemovitostí bez realitky. Prodejte rychle svoji nemovitost podle vašich představ, bez dlouhého čekání na kupujícího a placení zbytečně vysoké provize realitní kanceláři. Jednejte s přímým kupcem a získejte cenovou nabídku ihned po prohlídce nemovitosti.

Mám zájem »

Jaké výhody vám prodej bez realitky nabídne

Rychlost prodeje

Peníze získáte rychle bez zbytečného čekání na kupujícího

Bez provize RK

Realitní kanceláři neplatíte obvyklou provizi ve výši 3-6 %

Máte dluhy?

Případné dluhy a exekuce vám okamžitě zaplatíme

Bez stěhování

Po prodeji můžete zůstat v nemovitosti bydlet v nájmu

Nečekejte zbytečně dlouho na kupce, nikdy nevíte, za jak dlouhou dobu ho najdete.
Rychlý výkup bez realitky vám nabídne maximální cenu za vaši nemovitost v řádech několika dnů!

POTŘEBUJETE PORADIT?

Kontaktujte nás a společně najdeme řešení
+420
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost Foyo business s.r.o., sídlem Vlhká 176/19, 602 00, Brno - Zábrdovice, IČO 28157559, za účelem nabídky produktů a služeb. Podrobnosti jsou uvedeny v informaci o zpracování osobních údajů.
Nebo zavolejte
774 486 300

Prodat nemovitost
bez realitky nebo s realitkou?

Každý typ prodeje má své výhody a nevýhody.

Prodej přes realitní kancelář bude trvat výrazně déle a prodraží se o nemalou provizi, která bývá obvykle ve výši 4-6 %.

U rychlého výkupu bez realitky získáte peníze ihned bez čekání. Cena bude sice nižší, ale zase bez placení vysokých provizí RK či právních služeb. Další výhodou je možnost využití služby výkup s nájmem. Po prodeji nemovitosti můžete nadále v nemovitosti zůstat bydlet, a to v nájmu.

Prodej s realitkou

Pokud si chcete zvolit pohodlnější cestu i za cenu placení provize využijte služeb realitní kanceláře. Realitka nabídne vaši nemovitost k prodeji na svých webových stránkách nebo na realitních serverech.

Výhradní zastoupení, které se může prodražit

Realitní kancelář bude chtít s vámi podepsat výhradní zastoupení na základě exklusivní smlouvy v obvykle délce trvání 3-6 měsíců. V podstatě to znamená, že nemovitost může prodávat pouze RK, se kterou jste uzavřeli smlouvu. Nebudete-li s prací RK spokojeni a najdete si kupce sami, budete muset RK zaplatit sankce za nedodržení exklusivní smlouvy o výhradním zastoupení.

Každý, kdo prodává nemovitost, se musí připravit také na prohlídky nemovitosti. Kupujících, kteří můžou platit hotově bez pořízení hypotečního úvěru, je velmi málo. Realitní trh je úzce provázán s bankovními hypotečními úvěry či úvěry ze stavebního spoření.

Hypotéka, bohužel, není pro každého

Financování nemovitostí v poslední době není tak růžové, jak uvádějí banky ve svých reklamách! Bankovní instituce si každého žadatele o hypotéku velmi důkladně prověří v registrech dlužníků. Stačí menší škraloup se splácením čehokoliv v minulosti a banka úvěr zamítne.

A to není vše! Bankovní instituce musí také prověřit schopnost kupujícího splácet hypotéku. Dle nově nastavených parametrů, na kterých se podílí i ČNB, se posuzuje přísněji výše příjmů a výdajů domácnosti. Vyřízení hypotéky není tak jednoduché, jako tomu bylo v minulosti.

Ocenění nemovitosti zdarma!

Potřebujete rychle prodat svou nemovitost?

Získejte zdarma odhad vašeho bytu či domu.

Nezávazně vám nabídneme, za jakou cenu vaši nemovitost okamžitě vykoupíme.
CHCI NABÍDKU »

Za jak dlouho se prodá nemovitost přes RK?

Rychlý prodej nemovitosti ovlivňuje více faktorů jako je: stav, cena a lokalita nemovitosti, ale také různá omezení na nemovitosti v podobě exekucí, zástav, věcného břemene a dalších.

Nemovitost se prodává tak dlouho, dokud se nenajde kupující, kterému se vaše nemovitost bude líbit. K tomu musíme připočíst ještě dobu k vyřízení a vyplacení finančních prostředků pomocí hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření.

Proběhne-li vše v pořádku, bude prodej nemovitosti trvat minimálně 3-4 měsíce. Pokud během prodeje nastanou nějaké nepředvídatelné problémy, může se nemovitost prodávat podstatně déle.

Výkup bez realitky

Když se rozhodnete prodat nemovitost bez realitky přímému investorovi, nemusíte čekat zbytečně dlouho na peníze. Nemovitost prodáváte přímo firmě, která vám ihned vyplatí peníze a zajistí veškerý právní servis. Ušetříte nejen čas a starosti s prodejem, ale také peníze za provizi s prodejem.

Proč s výkupem nezískáte 100 % ceny?

Častá otázka prodávajících. V momentě, kdy od vás firma vykoupí nemovitost, tak nemá záruky, za jakou cenu ji později prodá. Firmy často do vykoupených nemovitostí dále investují a nechají je zrekonstruovat.

Během této doby mohou klesnout ceny nemovitostí, jako v případě koronaviru či jiných nepředvídatelných krizí. Ceny nemovitostí klesají i s poptávkou. Stačí, pokud se zpřísní hypotéky a zájemců o nemovitost výrazně ubude.

Výkupní cena a realita!

Některé firmy na internetu inzerují „dáme vám 90-100 % ceny nemovitosti”! Bohužel, už nenapíšou, z jaké ceny vůbec vycházejí. Poměrně často se stává, že u výkupu ve výši 65-70 % získáte více finančních prostředků než u „reklamního výkupu” ve výši 90-100 %!

Bez stěhování

Musíte prodat nemovitost z důvodů dluhů a exekucí?

Chcete v nemovitosti zůstat nadále bydlet?

Se službou výkup nemovitostí s nájmem se vám to splní.

Navíc s možností zpětného odkupu do vašeho vlastnictví!
ZJISTIT VÍCE »

Jak výkup bytu či domu probíhá u nás

Stačí nás kontaktovat a domluvit si schůzku. Po prohlídce nemovitosti a zjištění stavu nemovitosti vám ihned sdělíme, za jakou částku můžeme od vás nemovitost vykoupit. U nás nabízíme i službu výkup s nájmem. V nemovitosti můžete zůstat nadále bydlet v nájmu s možností pozdějšího odkupu zpět do vašeho vlastnictví.
NÁM ZÁJEM »